Hakkımda

1980 İstanbul doğumluyum ve İstanbul’da yaşıyorum. Halkla ilişkiler mezunuyum, pembe aşığı tipik bir terazi burcuyum, 5 yaşında bir kız çocuğum var, dokuz yıldır pasta ve avize üretiyorum. Resimlerini gördüğünüz tüm ürünleri atölyemde tasarlıyor ve üretiyorum. Avize, abajur, aplik, bebek hediyelikleri, kurabiyeler ve cupcakeleri Türkiye’nin her yerine, pastaları ise sadece İstanbul içine teslim edebiliyorum.

Modeller ve ürünler resimlerle sınırlı değil. Butik tasarım yaptığım için istediğiniz özellikteki her ürünü size özel üretebilirim.

Avizelerin hepsini kişiye özel tasarlayıp üretmekteyim. Sitemde görmüş olduğunuz tüm resimler benim tarafımdan üretilmiş ve fotoğraflanmış ürünlerdir.
Üzerinde figür olan avize modellerindeki figürlerin tamamı el yapımı ve ciddi bir emeğin ürünüdürler. Figürlerin renkleri istediginiz gibi değiştirilebilir. Ayrıca oda takımınıza ve duvar kağıdınıza uyum sağlayabilecek her figürü hazırlayabilirim.

Aydınlatma ürünlerinde orjinal kristal ve swarovski 1. kalitede taşlar kullanmaktayım.

Odanızın resmini mail ile gönderdiğinizde tamamen size özel aydınlatma tasarımları hazırlanabilir.
Ürünlerin hazırlanma süresi 1 hafta ile 15 gün arasındadır.

Burcukuşu Boutique ürünleri ile mutlaka karşılaşmanız dileği ile:)

 

Merak Edilenler

Zaman zaman telefon yoluyla veya maillerle en sık sorulan ve merak edilen konuları sizler için derledik, bunların dışında aklınıza takılan herşey için hiç çekinmeden bizi arayabilir veya iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

1. Avize tasarlatmak istiyorum ama işe nereden başlayacağımı bilmiyorum?

Bize avizeyi asmak istediğiniz mekanın bir fotoğrafını, perde veya döşemelik kumaşlarınızdan örnekleri göndererek, beğenilerinizi telefonla veya mail yoluyla bizimle paylaşarak avizenizi tasarlatmaya hemen başlayabilirsiniz.

2. Avizelerin ebatları ne kadar?

Avizelerimiz kol sayısı ve avizenin şekline göre değişmekle beraber yaklaşık 60cm çapında olup avizenin yüksekliği taşlı olup olmamasına göre değişmektedir, çap ve uzunluk ölçüleri size özel ayarlanabilir. Genelde korkulan avizenin fotoğrafta göründüğünden daha küçük olması ve ödenen ücretin karşılığını vermemesidir, hiç merak etmeyiniz avizelerimiz asıldığı mekanlarda oldukça heybetli ve göz dolduran büyüklüktedir.

3. Ürünlerin fiyatları sitede neden yazmıyor?

Sitede görmüş olduğunuz her ürün kişiye özel tasarlanıp üretilmiştir, avizelerin renkleri, gövde şekilleri, kol sayıları, şapka çeşitleri ve boyları, ürünün taşlı olup olmamasına, hatta taşın kalitesine göre bile ürün fiyatları değişmektedir.

4. Ürünlerinizi görebileceğim bir yer var mı?

Henüz, ürünlerimizi sergilediğimiz bir mağazamız bulunmamaktadır.

5. Ürünlerinizin satışının yapıldığı başka bir internet sitesi veya mağaza var mı?

Burcukuşu boutique web sitesi dışında ürünlerimiz başka herhangi bir yerde satılmamaktadır.

6. Sitede sergilenen ürünler stoklarınızda her zaman bulunuyor mu?

Ürün çeşitliliği açısından bu stoğu tutabilmek pek mümkün olmuyor, ürünler kişiye özel hazırlandığından stok tutmuyoruz, siparişinizin kesinleşmesinin ardından, sizin beğeni ve istekleriniz doğrultusunda üretime geçiyoruz.

7. Avizeler için ortalama teslim süreniz kaç gündür?

Ortalama avize teslim süresi 15 iş günüdür. Bu süre seçilen avizenin özelliklerine göre kısalıp uzayabilmektedir.

8. İstanbul dışındayım avize siparişi verebilir miyim?

Tabi ki verebilirsiniz, avizelerimizin herhangi bir hasar almaması için güzelce paketleyip özel kasalarda adresinize kargoyla gönderiyoruz.

9. Kargo ücretini ben mi ödüyorum?

Evet, kargo ücreti alıcı tarafından ödeniyor. Aras Kargo ile indirimli gönderi anlaşmamız bulunmaktadır.

10. İstanbul içindeyim avizemi elden teslim alabilir miyim veya adresime getirebilir misiniz?

İstanbul içinde ortak bir noktadan avizenizi elden teslim alabilirsiniz veya ücreti karşılığında avizenizi evinize getirebiliriz.

11. Ürünler fotoğraflarda çok güzel duruyor, bana gelecek üründe aynı güzellikte olacak mı?

Kesinlikle aynı güzellikte, hatta daha da güzel olacak, çoğu kez fotoğraflar ürünün gerçek şıklığını yansıtmakta yetersiz kalıyor, avizeniz odanızdaki mobilya, perde gibi objelerle daha da anlam kazanıyor.

12. İşin sonunda aldığım ürünü beğenmezsem ne olur?

Tasarım avizelerde üretimin her aşamasında görsellerle sizinle bağlantı kuruyoruz, avizeye eklenecek aksesuarlar, kumaş rengi, deseni, taş rengi ve şekli konusunda sizin beğenileriniz doğrultusunda avize şekilleniyor ve sonuçta ortaya çıkan ürünün beğenilmemesi gibi bir risk bulunmuyor.

Avizenizi Kullanırken Dikkat Edilecek Noktalar

Yeni avizenizin, evinizi iyi günlerde aydınlatması dileğiyle,   Avizenizin uzun süre ve güvenli kullanımı için aşağıda sıralanan hususlara dikkat etmenizi öneririz.

  • Avizenizin elektrik bağlantısının uzman bir elektrikçi tarafından yapılmasının güvenliğiniz için önemli olduğunu lütfen unutmayınız.
  • Bir deprem ülkesinde yaşadığımız gerçeğini göz önüne alarak, lütfen avizenizin montajını yapan kişiden avizenizi çelik kancalı dübelle tavana sabitlemesini isteyiniz.
  • Avizenizin şapkalarını, duylara takacağınız mum ampullere, şapkaların içindeki mandalları oturtarak monte edebilirsiniz. Şapkaların duruşundaki eğrilikler elle kolayca düzeltilebilir.
  • Avizeniz için önerdiğimiz ampul çeşidi maksimum 40Watt’lık mum ampullerdir.
  • Zamanla oluşacak tozlanmalara karşı avize taşlarını hafif sirkeli suyla parlatabilirsiniz.
  • Zamanla oluşabilecek tozlanmalara karşı şapkalar köpüklü suya batırıldıktan sonra duş başlığının tazyikiyle yıkanıp durulanabilirler.
  • Avizenizin üzerinde çiçek vs. gibi saten, strafor, seramik vb. nesnelerin tozları kolaylıkla alınabilir.
  • Sigara içilen mekanlarda avize ve aksesuarlarının zamanla sararıp renk değiştirebileceğini unutmayınız.

Yeni avizenizi güle güle kullanmanızı dileriz.